Giriş yapmak / Üye olmak

En İyi Beş SLAZZER Alternatifi ve Rakipleri

En iyi 5 slazzer alternatifi

Bu gönderiyi paylaş

Arka Plan Kaldırıcı

AYLIK ÖDEME YAPMAYIN!

$59 Ömür Boyu Anlaşma

Bir Kez Öde - Ömür Boyu Erişim Alın

 

arasındaki farkı bulmaya çalışıyorum slazzer ve alternatifler?

Şanslısınız ki, grafik tasarım ajansımda birçok görüntü arka planı kaldırma aracı kullandım, notlar aldım ve özellikleri karşılaştırdım, böylece satın almadan ÖNCE daha iyi olana bir göz atabilirsiniz.

Fiyatlandırmayı, özellikleri, değeri ve rahatlığı anlattıktan sonra, nasıl kolayca yapabileceğiniz konusunda size yol göstereceğim. karara varmak görüntü arka planını kaldırmak için en iyi araçtır. Endişelenme, seçmek çok kolay. içinde doğru cevabı bulacaksın on dakikadan az.

Sonuç olarak, bir taahhütte bulunmadan önce bilinçli bir karar vermek için yeterli bilgiye sahip olacaksınız. arka plan kaldırma aracı.  

Bir dizi test yaptıktan sonra, uzman ekibimiz Slazzer'a genel olarak 8.0/10 puan verdi. Gerçek Slazzer tüketicileri, ürünle ilgili duygularını ortaya koyarak, ürüne yüzde 100 memnuniyet derecesi verdi. Farklı Slazzer seçeneklerini araştırmak için biraz zaman harcarsanız, neredeyse kesinlikle karşılaştırılabilir veya daha iyi incelemelere sahip ürünler bulacaksınız.

Bu yazımızda Slazzer alternatif araçlarını kullanarak arka planın nasıl kaldırılacağından bahsedeceğiz. 

ClickMajic tamamen şeffaf görüntüler oluşturmak istiyorsanız kullanacağınız araçtır.

WordPress Görsellerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu.

 1. Ürününüzü yükleyin (sürükle ve bırakın)
 2. AI'nın Ürününüzden arka planı kaldırmada ağır kaldırmayı gerçekleştirmesine izin verin.
 3. Yüksek çözünürlüklü fotoğrafınızı bilgisayarınıza kaydedin.

Harika! Artık Ürününüzün arka planını yaklaşık 5 saniye içinde kaldırdınız.

Ayrıca logo ve ürün resmi arka planlarını toplu olarak kaldırmak için bir API sağlıyoruz.

SLAZZER için en iyi arka plan resmi kaldırma Alternatifleri

1. Tıklama büyüsü

SLAZZER Alternatifleri ve Rakipleri

Kaynak: https://www.g2.com/products/clickmajic/reviews

Otomatik görüntü arka planı kaldırma. Arka plan resimlerini saniyeler içinde kaldırın. En son AI teknolojisi. Yazılım indirmeleri veya teknik beceriler gerekmez. bg'leri hızlı ve doğru bir şekilde çıkarın. 1 ÜCRETSİZ kredi için kaydolun ve HD görüntüleri indirin.

Sadece 5 saniye içinde arka planınızı kaldırmış olacaksınız. Arka planı kolayca kaldırmak için görüntüleri yükleyin veya sürükleyip bırakın.

Artıları:

 • makul fiyatlı
 • Ücretsiz kredi sunuyor
 • Kullanıcı arayüzünde gezinmek kolaydır

Eksileri:

 • Renk ayarı için sınırlı

2. Kaldır.bg

Kaynak: https://medium.com/an-idea/7-best-image-background-remover-in-2020-428673fe8e02

Remove.bg, herhangi bir görüntünün arka planını tamamen kaldırır. Arka plan ve ön plan katmanlarını manuel olarak ayırmanız gerekmez; resminizi seçin ve arka plan olmadan bitmiş bir resim elde edeceksiniz!

Artıları

 • Kullanımı kolay, kayıt yok, e-posta yok
 • Doğru sonuç
 • Kullanımı ücretsiz.
 • Hızlı çalış
 • Minimal tasarım

Eksileri

 • Küçük dosya çıktısı
 • Ayarlama seçeneği yok

Ücretsiz sürümde, fotoğraf dönüştürme için yalnızca bir kredi ve her ay yalnızca 50 ücretsiz önizleme gibi belirli sınırlamalar vardır. Ödeme seçenekleri arasında aylık/yıllık üyelik planı veya kullandıkça öde seçeneği bulunur. Abonelik planının fiyatları, her ay kaç kredinin mevcut olduğuna bağlı olarak görüntü başına $0.23 ile $0.07 arasında değişir. $1.99-$0.21/image'de, kullandıkça öde alternatifi kabaca iki kat daha pahalıdır.

3. PicMonkey

Kaynak: https://theserif.net/fonts/how-to-add-fonts-to-picmonkey/

PicMonkey, blog yazarlarının, acemi kullanıcıların ve diğerlerinin, blogları veya sosyal medya gönderileri için fotoğrafların estetik çekiciliğini geliştirmesine olanak tanıyan harika bir resim düzenleme ve tasarım programıdır. Bu PicMonkey incelemesi, sosyal medya varlığınızı ateşlemenize yardımcı olmak için çekici kapak resimlerini nasıl kullanacağınızı öğretecek.

 Artıları:

 • Son derece kullanıcı dostu ve öğrenmesi kolay.
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz bir sürü tema sunuyor ve içeriğini sürekli olarak güncelliyor!

Eksileri:

 • Otomatik ayarlama, otomatik düzeltme vb. gibi işlemin daha hızlı ve sorunsuz ilerlemesini sağlayan bir dizi "otomatik" özelliğe sahiptir.
 • Aynı anda birçok şablon üzerinde çalışmanın daha erişilebilir hale getirilmesi harika olabilir.
 • Öğreticiler, talimatlar ve tavsiyeler harika bir ek olacaktır.
 • Web sitesi zaman zaman donabilir ve işinizi kaybetmenize neden olabilir.

PicMonkey fiyatlandırması, sabit maliyet olarak ayda $7,99'dan başlar. Ücretsiz bir sürüm mevcut değil. PicMonkey, 30 günlük ücretsiz deneme sürümü sunar. Daha fazla fiyat bilgisi için lütfen aşağıdaki tabloya bakın.

4. Kırpma Büyüsü

Kaynak: https://amazonsellersclub.co/listing/clipping-magic/

Clipping Magic, temiz arka planlardan öğeleri otomatik olarak kırpmak için mükemmel bir araçtır ve ayda yalnızca $3,99'dur. Bu arka plan kaldırma algoritması milyonlarca resim üzerinde eğitilmiştir. Neşter Aracı ile fotoğraflarınızın düşük kontrastlı kısımlarıyla çalışabilirsiniz. Clipping Magic, diğer ücretsiz programların aksine, yalnızca abone olduğunuzda indirebileceğiniz çevrimiçi bir arka plan temizleme programıdır.

Artıları: 

 • Web sitesi tabanlı.

Eksileri: 

 • Fiyatlar yeterince iyi olmayabilir.

Burada bile bir resim yükleyerek başlayabilirsiniz. Ardından, ön plan için yeşil işaretleyiciyi ve arka plan için kırmızı işaretleyiciyi kullanarak arka planı görüntüden silin.

5. Kaldırma.ai

Kaynak: https://www.easeout.co/blog/2020-11-20-image-background-removal-tools/

Yapay Zeka kullanarak bir görüntüden arka planı kaldırın. E-Ticaret, web tasarımı veya herhangi bir tasarım projesi için en iyi çözümlerden biri. $0.48 / image, Removal.ai ile, Tek Tıkla Arka Plan Kaldırma, Toplu Görüntü İşleme, Yüksek Çözünürlüklü Çıktı, API erişimi ile Ölçeklenebilir Hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz yapabilirsiniz!

Artıları: 

 • Sınırsız önizleme
 • Fotoğrafları sürükleyip bırakın
 • Hızlı ve kolay kurulum.

 Eksileri: 

 • Bu araç, resimlerden arka planı kaldırmak içindir. 
 • Buradaki diğer uygulamalardan bazıları kadar gelişmiş değil.

6. Fotoğraf Makas

Kaynak: https://www.easeout.co/blog/2020-11-20-image-background-removal-tools/

Diğer arka plan kaldırıcılardan farklı olarak PhotoScissors, kaldırma efektlerini kişiselleştirmek için size ek bir seçenek sunar. Aynı zamanda bir zemin sökücü olarak da kullanılabilir. Tek yapmanız gereken görüntüyü göndermek ve algoritma arka planı otomatik olarak kaldıracak. Ayrıca bir fotoğrafın arka planını çevrimiçi olarak manuel olarak da kaldırabilirsiniz. Sınırlı testimize göre, bu arka plan sökücü ücretsiz, öğeleri zıt bir zemine karşı keserek üstün bir iş çıkarır. Kalabalık bir arka plan söz konusu olduğunda, o kadar akıllı değil.

Artıları:

 • Kullanımı kolay ve hızlı
 • Ücretsiz çevrimiçi görüntüden arka planı kaldırın

Eksileri:

 • Eksik düzenleme özellikleri

7. Piksel

Kaynak: https://blog.pixlr.com/remove-the-background-from-a-photo-in-pixlr-pro/

Pixlr tarafından Ücretsiz ve Ücretli ($4.9/ay) fiyatla sunulan bir çevrimiçi görüntü arka plan temizleme aracıyla, katmanları veya fırçaları görüntülemeden çevrimiçi olarak bir görüntüden arka planı ücretsiz olarak silebilirsiniz. Bu uygulama, aynı anda birden fazla dosya yüklemenize ve işlemenize izin verdiği için özellikle kullanışlıdır. Zamanınızdan ve çabanızdan en iyi şekilde yararlanın.

Diğer bazı web sitesi tabanlı dönüştürücüler gibi, bir görüntü yüklemeniz veya sürüklemeniz ve Removal.ai'nin işini yapmasına izin vermeniz gerekir. Algoritmaları oldukça yerinde. 

Artıları:

 • kullanımı ücretsiz
 • Toplu arka plan kaldırmayı destekleyin

Eksileri:

 • Önerilen diğer araçlardan daha düşük kalite çıktı

Pixlr web sitesine bir resim gönderdiğinizde, arka planı kaldırmak için size dört seçenek sunulur.

 

Başa dönüş: En İyi 5 SLAZZER Alternatifi

Daha Fazla Keşfetmek

shopify banner tema boyutu
İpuçları & Hileler

Shopify Basit Tema Banner Boyutu

  Shopify Simple Theme Banner Boyutu Shopify Simple Theme banner'ınızın boyutunu değiştirmek istiyorsanız birkaç kolay adım vardır.

shopify vs woocommerce
İpuçları & Hileler

Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım?

  Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım Küçük bir işletme sahibi olarak, şüphesiz e-Ticaret platformunuz için iki rakip seçeneğiniz vardır: Shopify ve WooCommerce.

tr_TRTurkish