Giriş yapmak / Üye olmak

BigCommerce'de görüntü arka planı nasıl kaldırılır? | Çevrimiçi BigCommerce İpuçları ve Püf Noktaları

BigCommerce'de arka plan nasıl kaldırılır

Bu gönderiyi paylaş

Arka Plan Kaldırıcı

AYLIK ÖDEME YAPMAYIN!

$59 Ömür Boyu Anlaşma

Bir Kez Öde - Ömür Boyu Erişim Alın

 

Büyük Ticaret kullanımı inanılmaz derecede kolaydır, ancak insanları yanıltabilecek bir yönü vardır: Ürün resmi arka planlarını kaldırmak, olması gerekenden daha zordur. 

Görünüşe göre bu, BigCommerce'in sizin için otomatik olarak yapamayacağı bir şey, ancak arka planı kendiniz kaldırmanız gerekiyorsa, birkaç dakika içinde yapabileceğiniz birkaç basit adım var. 

Zaten beyaz bir arka plana sahip bir ürün fotoğrafı kullanıyorsanız, hiçbir şey yapmanız gerekmez. Peki ya başka bir arka plana sahip bir görüntü kullanmak isterseniz? Ürün fotoğraflarınızdan arka planı nasıl kaldıracağınızı görmek için aşağıdaki adımları izleyin. Yaratıcı bir tip değilseniz, bunu sizin için yapması için birini işe alabileceğinizi unutmayın!

kaldırılan arka plan hizmeti - orijinal fotoğraflar

Ekşice: https://www.bigcommerce.com/

Şuraya gidin: BigCommerce Resim Düzenleme sayfası ve görüntü başına $1'den yardım alın.

BigCommerce için Ürün Fotoğrafı Arka Plan Tekniklerini Kaldırın 

ClickMajic AI Arkaplan kaldırıcı geleneksel arka plan kaldırma tekniklerini aşar ve fotoğrafların arka planlarını kaldır. Milyonlarca eşleştirilmiş fotoğrafla öğrendikten sonra, bu AI Arka Plan Kaldırıcı konuyu doğru bir şekilde belirleyebilir ve ardından arka plan, herhangi bir manuel işlem yapmadan fotoğraf arka planını otomatik olarak kaldırır.

  1. Erişim otomatik Arka Plan Kaldırıcımızı kullanın ve başlamak için “Görüntü Yükle”ye basın.
  2. Ürün resminizi bu araca yüklemek için tıklayın veya sürükleyip bırakın ve “Devam” düğmesine basın.
  3. “İşlemeye Başla”ya basın ve bittiğinde sonucu indirin. Arka plan sorunsuz bir şekilde halledilir. 

Buradaki tasarım ekibiniz artık projenizin son halini almış sürümlerini teslim etmeye hazır. resim. Ayrıca ClickMajic, aşağıdakiler için bir API sunar: arka planları kaldırmak toplu olarak.

 

Özel Görseller nasıl yüklenir?

Özel bir görüntü yüklemek için, dosyayı bilgisayarınızdan belirlenen 'görüntüler' klasörüne veya ona verdiğiniz ad ne olursa olsun sürükleyip bırakın.

BigCommerce ipuçlarını ve püf noktalarını kullanarak bunları Medya Galerisi'ne yükleyerek veya doğrudan bir Resim klasörüne ekleyerek Mağazanıza resim ekleyebilirsiniz. İzin verilen resim türü aşağıda verilmiştir: 

  • GIF, 
  • PNG, 
  • JPEG 

İzin verilen boyut: 100 KB'den büyük ve 30 MB'tan küçük olmalıdır

Ürün resimlerine gölge efekti eklemeyi öğrenmek isteyenler için bir önerimiz var. Bu mükemmel talep üzerine teknik hakkında eksiksiz bir kılavuzumuz var.

 

Başa dönüş: BigCommerce İpuçları ve Püf Noktaları

Daha Fazla Keşfetmek

shopify banner tema boyutu
İpuçları & Hileler

Shopify Basit Tema Banner Boyutu

  Shopify Simple Theme Banner Boyutu Shopify Simple Theme banner'ınızın boyutunu değiştirmek istiyorsanız birkaç kolay adım vardır.

shopify vs woocommerce
İpuçları & Hileler

Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım?

  Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım Küçük bir işletme sahibi olarak, şüphesiz e-Ticaret platformunuz için iki rakip seçeneğiniz vardır: Shopify ve WooCommerce.

tr_TRTurkish