Giriş yapmak / Üye olmak

En İyi Remove.Bg Alternatifleri 2021

Bu gönderiyi paylaş

Arka Plan Kaldırıcı

AYLIK ÖDEME YAPMAYIN!

$59 Ömür Boyu Anlaşma

Bir Kez Öde - Ömür Boyu Erişim Alın

 

Remove.bg için alternatifler çoktur, ancak pastayı hangi alet alır?

Doğru aracı güvenle seçebilmeniz için 2021 için en iyi Remove.bg alternatiflerini inceledik.

Daha geniş bir üyelik planına kaydolma kararınızı etkileyecek avantajların ve dezavantajların yanı sıra fiyatlandırmayı da gözden geçireceğiz.

Tamamlanması sadece birkaç dakika sürecektir!

Remove.Bg İçin Görüntü Arka Planı Alternatiflerini Kaldırma
Kaynak: https://www.digirockstar.com/remove-bg-review-best-phone-background-remover-transparent/

İşte En İyi Görüntü Arkaplan Temizleyici

ClickMajic yüksek kaliteli görüntü çıktısında BG'yi kaldırmanıza izin veren bir AI arka plan kaldırma aracı sağlar. İşte bunu nasıl yapabilirsiniz 

  1. Başlamak, otomatik Arka Plan Kaldırıcımıza gidin ve “Görüntü Yükle”yi tıklayın.
  2. Ürün resminizi bu araca göndermek için tıklayın veya sürükleyip bırakın ve ardından "Devam"ı tıklayın.
  3. Bittiğinde, “İşlemeye Başla”ya tıklayın ve çıktıyı indirin. Bir aksama olmadan, arka plan halledilir.

Tasarım ekibiniz artık fotoğraflarınızın bitmiş kopyalarını size sunmaya hazır. ClickMajic ayrıca resim arka planlarını toplu olarak kaldırmak için bir API'ye sahiptir.

ClickMajic ve Diğer Arka Plan Kaldırma Araçları.

Bu, son teknoloji makine öğrenimi algoritmalarının temel tüketici çözümlerine nasıl dönüştürüldüğünün en son örneğidir. Şu anda bir görüntüden arka planı kaldırabilen birkaç açık kaynaklı algoritma var. ClickMajic.com bunları (veya onlara benzer bir şeyi) ücretsiz bir internet aracına dönüştürdü.

Kaldır.bg 

Remove.bg, bir resmin URL'sini yüklemek/girmek için bir alana sahip basit bir kullanıcı arayüzüne sahip otomatik bir arka plan kaldırma uygulamasıdır. Aracın tamamlanması yalnızca birkaç saniye sürer ve tamamlandıktan sonra kullanıcı, arka planı boş bırakmayı veya çeşitli temalardan kişiselleştirilmiş bir tane oluşturmayı seçebilir. Web tabanlı bir sürüme ek olarak Remove.bg, indirilebilir Windows/Mac/Linux yazılımının yanı sıra bir Photoshop entegrasyonu sağlar.

fiyatlandırma

Ücretsiz sürüm, resim dönüştürme için yalnızca bir kredi ve her ay 50 ücretsiz önizleme dahil olmak üzere çeşitli kısıtlamalara sahiptir. Ödeme seçenekleri olarak aylık/yıllık üyelik planı veya kullandıkça öde seçeneği mevcuttur. Abonelik planı fiyatları, her ay mevcut kredi sayısına bağlı olarak görüntü başına $0.23 ile görüntü başına $0.07 arasında değişir. Kullandıkça öde seçeneği, $1.99-$0.21/image'de neredeyse iki katıdır.

Lehte ve aleyhte olanlar

Artıları:

  • Kullanıcı dostudur ve çok faydalıdır.
  • Hızlı çalışır

Eksileri:

  • Belirsiz/belirsiz fiyatlandırma yapısı.
  • Yeni arka planın sınırlı yeniden konumlandırılması ve/veya yeniden boyutlandırılması

ClickMajic Görüntü Arka Planı Kaldırma, web için ürün resimlerini optimize etmede mükemmel bir başlangıç adımıdır. Arka planı ortadan kaldırmada ustalaştıktan sonra, kırpma, boyut, hizalama ve tutarlı kenar boşlukları için kurallar oluşturmaya odaklanmalısınız.

Her zaman öğrenecek yeni bir şey vardır ki bu çok güzel bir şeydir. Bu, kendinizi geliştirebileceğiniz anlamına gelir ve resimleriniz iyileşirse işiniz de iyileşir!

Daha Fazla Keşfetmek

shopify banner tema boyutu
İpuçları & Hileler

Shopify Basit Tema Banner Boyutu

  Shopify Simple Theme Banner Boyutu Shopify Simple Theme banner'ınızın boyutunu değiştirmek istiyorsanız birkaç kolay adım vardır.

shopify vs woocommerce
İpuçları & Hileler

Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım?

  Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım Küçük bir işletme sahibi olarak, şüphesiz e-Ticaret platformunuz için iki rakip seçeneğiniz vardır: Shopify ve WooCommerce.

tr_TRTurkish