Giriş yapmak / Üye olmak

PhotoScissors En İyi Alternatifler 2021

PhotoScissors En İyi Alternatifler 2021

Bu gönderiyi paylaş

Arka Plan Kaldırıcı

AYLIK ÖDEME YAPMAYIN!

$59 Ömür Boyu Anlaşma

Bir Kez Öde - Ömür Boyu Erişim Alın

 

Resimlerden arka planı kaldırmak için PhotoScissors'a iyi bir alternatif mi arıyorsunuz? PhotoScissors için en iyi alternatiflere göz atın.

Hangi çevrimiçi görüntü arka plan kaldırma aracının ihtiyaçlarınıza en uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için her aracın avantajlarını, dezavantajlarını, özelliklerini ve değerini ele alacağız.

PhotoScissors'a En İyi Alternatif

1. Tıklama büyüsü

tıklama büyüsü birçok yönden PhotoScissors'a üstün bir alternatiftir.

ClickMajic, yüksek çözünürlüklü görüntülerden arka planı kaldırmanıza olanak tanıyan bir AI arka plan kaldırma aracı sunar. Clickmajic, en zorlu kenarlara, küçük ayrıntılara ve diğer karmaşık senaryolara sahip görüntülerde bile harika sonuçlar verir.

İşte nasıl yapılacağına dair adımlar:

 1. Otomatik Arka Plan Kaldırıcımıza gidin ve başlamak için “Görüntü Yükle”ye tıklayın.
 2. Bu araca bir ürün görseli eklemek için üzerine tıklayın veya sürükleyin, ardından “Devam”a tıklayın.
 3. Bittiğinde, sonuçları almak için “İşlemeye Başla”ya tıklayın. Arka plan sorunsuz bir şekilde halledilir.

Tasarım ekibiniz artık fotoğraflarınızın son kopyalarını size göndermeye hazır. ClickMajic ayrıca görüntü arka planlarının toplu olarak kaldırılması için bir API sağlar.

Photoshop'ta çalışan tasarımcılar için artık yeşil ekran fotoğraf çekimleri, keman pikselleri seçerek boşa harcanan saatler veya maliyetler yok.

2. Slazzer

Slazzer, fotoğraflarınızdan arka planı zahmetsizce kaldırmanıza olanak tanıyan AI tabanlı bir fotoğraf düzenleyicidir. Slazzer'ı manuel olarak kullandığınızda fotoğrafı değiştirmeniz gerekmediği için tüm prosedür yalnızca birkaç saniye sürer.

Resimleri değiştirirken, doğru bölümleri çıkardığınızdan ve fotoğrafın orijinalliğini ve güzelliğini koruyacak şekilde ek resimler eklediğinizden emin olun.

Yapay zeka tabanlı araçlarıyla Slazzer, zamandan, paradan ve emekten tasarruf etmenize yardımcı olmak için oluşturuldu. Düzenli olarak fotoğraflarla çalışan küçük ve orta ölçekli şirketler ve serbest çalışanlar uygulamadan faydalanabilir.

Eski arka planı kaldırdıktan sonra yeni bir tane oluşturabilirsiniz. Programı herhangi bir görüntüyü yüklemek ve fotoğraf projeniz için arka plan olarak kullanmak için kullanabilirsiniz.

Artıları: 

 • AI aracı
 • İthalat-İhracat Seçeneği
 • Toplu Düzenleme

Eksileri:

 • Geri alma seçeneği mevcut değil 
 • Özel bulanıklık yok

3. Kaldır.bg

Remove.bg, görüntü arka planlarını kaldırmak için bir araçtır. Kullanımı tamamen ücretsizdir ve asıl amacı mevcut resmin arka planını hızlı ve kolay bir şekilde silmektir. Arka plan görüntüsünü kaldır prosedürüne başlamak için bir dosya yükleyin veya bırakın. Araç, başka bir tıklama yapmanıza gerek kalmadan fotoğrafların arka planını kaldırmanıza olanak tanır - tek yapmanız gereken görüntüyü belirli bir konuma yerleştirmek ve remove.bg aracı arka planı otomatik olarak kaldıracaktır.

Remove.bg, WooCommerce ve Adobe Photoshop gibi mevcut uygulamalarınızla çalışabilir ve ayrıca web tabanlı ve mobil platformlarla uyumludur. Fotoğrafçılar, Pazarlamacılar, Geliştiriciler, Araba Bayileri, e-Ticaret ve Bireyler düşünülerek oluşturulmuştur. Program, yarı saydam arka planınızı özelleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz arka plan da dahil olmak üzere çeşitli seçeneklere sahiptir. Ücretsiz bir hesap için bir ücretsiz kredi sağlar ve abonelik ve özel plan seçenekleri sunar.

Artıları: 

 • Hızlı 
 • Kullanımı kolay
 • Çevrimiçi erişilebilir arka planı kaldırın

Eksileri:

 • Toplu işlem yapılamaz

Son düşünceler

PhotoScissors Arka Plan Kaldırma Aracı alternatifleriyle ilgili blog yazımızı okumaktan keyif aldığınızı umarız. Belirli bir programa katılmadan önce bazı seçenekleri değerlendirmek her zaman harika bir fikirdir. 

Daha Fazla Keşfetmek

shopify banner tema boyutu
İpuçları & Hileler

Shopify Basit Tema Banner Boyutu

  Shopify Simple Theme Banner Boyutu Shopify Simple Theme banner'ınızın boyutunu değiştirmek istiyorsanız birkaç kolay adım vardır.

shopify vs woocommerce
İpuçları & Hileler

Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım?

  Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım Küçük bir işletme sahibi olarak, şüphesiz e-Ticaret platformunuz için iki rakip seçeneğiniz vardır: Shopify ve WooCommerce.

tr_TRTurkish