Giriş yapmak / Üye olmak

Görsel İçeriğinizi Geliştirmek için Instagram Araçları

Instagram

Bu gönderiyi paylaş

Arka Plan Kaldırıcı

AYLIK ÖDEME YAPMAYIN!

$59 Ömür Boyu Anlaşma

Bir Kez Öde - Ömür Boyu Erişim Alın

 

Kaliteli görseller, sosyal medya sayesinde hızla pazarlamanın en iyi yolu haline geldi. Instagram, geniş kitlesi ve Instagram Reklamları, Hikayeler ve İşletme Araçları gibi inanılmaz derecede işletme dostu güncellemeleri sayesinde birçok sosyal medya pazarlama stratejisinde hızla sahip olunması gereken bir kanal haline geliyor.

Pazarlamada görseller çeşitli şekillerde kullanılabilir. Ancak Instagram hesabınıza sadece görsel yerleştirmek, bir izleyici çekmeye başladığınız anlamına gelmez. Genel iş hedeflerinizle uyumlu ve genel pazarlama stratejinize entegre bir plan oluşturmak iyi bir fikirdir.

Instagram'da Öne Çıkmak ve Takipçilerinizi Arttırmak İçin Neler Yapabilirsiniz?

Hedef kitlenizi büyütmek için denenmiş ve gerçek yöntemleri ve organik erişiminizi artırmanın basit yollarını daha önce tartışmıştık. Ve bu sefer, takipçi sayınızı artırmanıza yardımcı olacak ücretsiz Instagram araçlarının kapsamlı bir listesini paylaşmak istiyoruz.

Bu makalede, standart fotoğraf düzenleme araçlarına ek olarak, Instagram'ınızda kullanmak için en iyi resim uygulamasını bulmak, Instagram gönderilerinizi web sitenizde görüntülemek ve daha fazlası için araçlar paylaşacağız.

Instagram'ınız için Görüntü Arka Planlarını Kaldırma Teknikleri

NS ClickMajic AI Background Remover, geleneksel arka plan kaldırma tekniklerinin ötesine geçerek fotoğraflardan arka planları kaldırmayı kolaylaştırır. Milyonlarca eşleştirilmiş görüntüyle öğrendikten sonra, bu AI Arka Plan Kaldırıcı konuyu doğru bir şekilde belirleyebilir ve ardından arka plan, herhangi bir manuel işlem yapmadan fotoğraf arka planını kaldırır.

  • Başlamak için otomatik Arka Plan Kaldırıcımıza gidin ve “Fotoğraf yükleniyor.”
  • Ürün resminizi bu araca yüklemek için tıklayın veya sürükleyip bırakın ve ardından “Devam”ı tıklayın.
  • “İşlemeye Başla”ya tıklayın ve bittiğinde sonucu indirin. Bir aksama olmadan, arka plan halledilir.

Görselinizin son halini almış sürümleri artık tasarım ekibiniz tarafından teslim edilmeye hazır. ClickMajic ayrıca arka planları toplu olarak kaldırmanıza izin veren bir API'ye sahiptir.

Instagram Resimleriniz için En İyi Uygulamalar

Instagram akışınızı, markanızın kimliğini ve ürünlerinizin değerini anlatan çarpıcı görsellerle doldurmak, etkili bir Instagram varlığına sahip olmanın en önemli yönlerinden biridir.

Profesyonel bir fotoğrafçı olmasanız bile, akıllı telefonunuz ve en iyi Instagram tasarım uygulamalarından birkaçı çarpıcı görüntüler oluşturmanıza yardımcı olabilir.

1. VSCO (iOS, Android)

Kaynak: https://famisafe.wondershare.com/app-review/vsco-app-review.html

Instagram'ın varsayılan filtreleri, uzun süredir mobil fotoğraf düzenlemenin en ileri noktasında yer almıyor. Bu arada, hareket halindeyken güzel fotoğraflar çekmek söz konusu olduğunda, VSCO yığının tepesine yükseldi. Bir fotoğraf düzenleme platformu ve bir sosyal medya ağı olan VSCO, her Instagram stratejisini merkez almalıdır.

VSCO, akıllı telefon fotoğraflarınızı yeni zirvelere çıkarabilecek kapsamlı bir düzenleme paketine ve birkaç yüksek kaliteli varsayılan filtreye sahiptir. Premium plan ayrıca, görsellerinizi özelleştirmek ve onları diğerlerinden farklı kılmak için size sınırsız seçenekler sunan kapsamlı bir filtre kitaplığına erişim içerir.

2. Snapseed (iOS, Android, macOS, Windows)

Kaynak: https://www.dpreview.com/news/5989224573/snapseed-updates-app-with-new-interface-and-presets-adds-perspective-tool-to-ios

Snapseed, resimlerinize ince ayar yapmanızı sağlayan başka bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Instagram'ın varsayılan filtrelerinden farklı olarak Snapseed, bir fırça ile efektler uygulamanıza izin vererek her fotoğrafın ayrıntılarında ince ayar yapmanıza olanak tanır.

Snapseed'in Yığınlar özelliği de kullanışlıdır, çünkü filtre gruplarını şablon olarak kaydetmenize olanak tanır. Bu Yığınlar daha sonra tüm feed'inize tutarlı bir görünüm kazandırmak ve size zaman kazandırmak için kullanılabilir.

3. Afterlight (iOS)

Kaynak: https://www.tapsmart.com/apps/review-afterlight-2-take-photos-next-level/

Afterlight, fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde düzenlemenizi sağlayan, düzinelerce filtre, doku ve çerçeveden oluşan yerleşik bir kitaplığa sahip bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Filtrelerinizi yapıp kaydedebilir ve çeşitli görüntü formatlarıyla çalışabilirsiniz. Afterlight, görüntülerinizin öne çıkmasına yardımcı olmak için tipografi araçları da içerir.

Afterlight, şık ve anlaşılır tasarımıyla Instagram fotoğraflarınızı öne çıkarmak için kullanımı kolay, sahip olunması gereken bir araçtır.

4. Kafes Fotoğraf Editörü

Kaynak: https://fixthephoto.com/aviary-photo-editor.html

Aviary Photo Editor, en kapsamlı ve şiddetle tavsiye edilen fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Uygulama ile tek bir dokunuşla bir fotoğrafı iyileştirebilir, efektler ve çıkartmalar ekleyebilir, çizim yapabilir, metin ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Uygulamada binden fazla ücretsiz fotoğraf efekti, çıkartma ve çerçeve var, ancak kitaplığınızı genişletmek istiyorsanız daha fazlasını satın alabilirsiniz.

Aviary'nin Fotoğraf Düzenleyicisi Android, iOS ve Windows için mevcuttur, böylece hangi akıllı telefonu kullanıyor olursanız olun onu kullanabilirsiniz.

5. Adobe Kıvılcımı

Kaynak: https://itigic.com/test-and-opinion-of-application-for-android-adobe-spark/

Buffer'da beğendiğimiz bir başka ücretsiz tasarım aracı da Adobe Spark. Konseptin tamamı, çalışmalarını tanıtmaya ve tanıtmaya ihtiyaç duyan, ancak bunu yapmak için zaman veya beceriye sahip olmayanlar için içerik oluşturmayı olabildiğince hızlı ve anlaşılır hale getirir. Her birine ayrı ayrı bakacağız.

Çözüm

Instagram, kaliteli görseller yayınlamak için harika bir çevrimiçi platformdur. Bu araçlar ve ClickMajic'in görüntü arka plan kaldırma özellikleri ile öne çıkan keskin görüntülerle daha fazla takipçi çekebilirsiniz. 

Bu araçlardan bir veya birkaçını seçebilir, bunları ClickMajic'in fotoğraf düzenleme özelliği ile birleştirebilir ve kaliteli görseller oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Keşfetmek

shopify banner tema boyutu
İpuçları & Hileler

Shopify Basit Tema Banner Boyutu

  Shopify Simple Theme Banner Boyutu Shopify Simple Theme banner'ınızın boyutunu değiştirmek istiyorsanız birkaç kolay adım vardır.

shopify vs woocommerce
İpuçları & Hileler

Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım?

  Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım Küçük bir işletme sahibi olarak, şüphesiz e-Ticaret platformunuz için iki rakip seçeneğiniz vardır: Shopify ve WooCommerce.

tr_TRTurkish