Giriş yapmak / Üye olmak

Remove.bg vs Crello vs Slazzer bg vs Adobe Karşılaştırıldı

Karşılaştırmada Görüntü Arka Planı Kaldırma Aracı Remove.bg vs Crello vs Slazzer vs Adobe

Bu gönderiyi paylaş

Arka Plan Kaldırıcı

AYLIK ÖDEME YAPMAYIN!

$59 Ömür Boyu Anlaşma

Bir Kez Öde - Ömür Boyu Erişim Alın

 

Geçmişteki görüntülerden arka planı kaldırmak zor bir işti. 

Eskiden o kadar zaman alıcıydı ki, insanlar belirli profesyonel alanlarda olmadıkça nadiren fotoğraflarını dönüştürürdü. 

2021 için en popüler görüntü arka planı kaldırma araçlarını inceleyeceğiz. Buna Clickmajic, Slazzer, Remove.bg ve Adobe Spark dahildir… hadi başlayalım!

En İyi ve Uygun Fiyatlı Kaliteli Görüntü Arka Plan Temizleme Özellikleri

ClickMajic yüksek kaliteli görüntü çıktısında BG'yi kaldırmanıza izin veren bir AI arka plan kaldırma aracı sağlar. İşte bunu nasıl yapabilirsiniz 

 1. Başlamak, otomatik Arka Plan Kaldırıcımıza gidin ve “Görüntü Yükle”yi tıklayın.
 2. Ürün resminizi bu araca göndermek için tıklayın veya sürükleyip bırakın ve ardından "Devam"ı tıklayın.
 3. Bittiğinde, “İşlemeye Başla”ya tıklayın ve çıktıyı indirin. Bir aksama olmadan, arka plan halledilir.

Tasarım ekibiniz artık fotoğraflarınızın bitmiş kopyalarını size sunmaya hazır. ClickMajic ayrıca resim arka planlarını toplu olarak kaldırmak için bir API'ye sahiptir.

ClickMajic, Farklı fotoğraf arka planı kaldırma çevrimiçi araçlarıyla karşılaştırıldığında:

1. Kaldır.bg

kaldır.bg - bg
Kaynak: https://geekflare.com/image-background-removal-tool/

Size zaman ve enerji kazandıracak güvenilir bir arka plan temizleyici. Kaldır.bg, arka plan Silgisi AI teknolojisi, görüntüleri gelişmiş doğrulukla yeniden oluşturabilir, böylece herhangi bir görüntünün tüm parçaları yoğun bir arka plandan iz bırakmadan kaldırılabilir.

Bu görüntü arka plan temizleyici, hemen hemen her görüntüde işi halledebilir! Kullanımı tamamen ücretsizdir. Ancak, arka planı olmayan yüksek kaliteli fotoğrafları indirmek istiyorsanız, yükseltme yapmanız gerekir.

Artıları: 

 • Kullanımı basit.
 • Hızlı
 • Çevrimiçi erişilebilir arka planı kaldırın

Eksileri:

 • Toplu işleme yok.

2. Slazzer 

slazzer bg

Kaynak: https://www.producthunt.com/posts/slazzer-2

slazzer herhangi bir görüntüyü kırpmanıza izin veren bir programdır. En karmaşık olanları bile. Saçları dolu olanlar bile. Genellikle AI sanatçıları, arka plandan (saç ve diğer tanımlanmamış nesneler gibi) dikkatlerini dağıttıkları için sanattan mükemmel kazançlar elde etmekte zorlanırlar. Slazzer'ın gelişmiş bilgisayarlı görme algoritması, bir nesne ile arka planı birbirinden ayırabilir. Bu uygulama ile herhangi bir sanatçı daha fazla para kazanabilir.

Slazzers için Photoshop ile kullanılabilecek bir Shopify uzantısı olan bir mobil uygulama da sunar. arka plan kaldırma aracı karşılaştırması, bir WordPress eklentisi ve gerçek hayattaki nesnelerin ortadan kaldırılmasıyla ilgili etkinlikler düzenleyen kişiler için uygulaması kolay teknolojiyi kullanan bir API var.

Artıları: 

 • İthalat-İhracat Seçeneği
 • Toplu Düzenleme
 • AI aracı

Eksileri:

 • Geri alma seçeneği mevcut değil 
 • Özel bulanıklık yok

3. Adobe Kıvılcımı 

adobe - bg
Kaynak: https://www.adobe.com/express/feature/image/remove-background

Adobe, bu arka planı kaldırma aracı, fotoğrafınızın konusunu ayırmanıza ve yarı saydam bir arka plan oluşturmanıza olanak tanıyarak yeni görüntünüzü birkaç farklı stil ve ayarda kullanmanıza olanak tanır. Konunuzu tamamen farklı bir bağlamda renkli bir zemine yerleştirin veya benzersiz bir arka plan oluşturun.

Arka planı kaldırdıktan sonra olduğu gibi tutabilir, yeni renkler ekleyebilir, formlarla oynayabilir ve hatta çeşitli fotoğraflarla doldurabilirsiniz. Kişisel profil fotoğrafı, ürün fotoğrafı veya tanıtım broşürü olsun, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Artıları: 

 • Kullanımı basit.
 • Yeteneklerinizi geliştirin.

Eksileri: 

 • Tam işlevsellik erişilemez olabilir.
 • Maliyet yüksek.

Sıra geldiğinde, ClickMajic, arka plan kaldırma konusunda yeni olan veya en temel görevleri yerine getirmek isteyen kişiler için çok daha fazla avantaj sunar. Ek ayrıntılar için lütfen diğer blog makalemize bakın.

 

Başa dönüş: Arka plan kaldırma aracı karşılaştırması

Daha Fazla Keşfetmek

shopify banner tema boyutu
İpuçları & Hileler

Shopify Basit Tema Banner Boyutu

  Shopify Simple Theme Banner Boyutu Shopify Simple Theme banner'ınızın boyutunu değiştirmek istiyorsanız birkaç kolay adım vardır.

shopify vs woocommerce
İpuçları & Hileler

Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım?

  Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım Küçük bir işletme sahibi olarak, şüphesiz e-Ticaret platformunuz için iki rakip seçeneğiniz vardır: Shopify ve WooCommerce.

tr_TRTurkish