Giriş yapmak / Üye olmak

Saydam Nesnelerden Arka Planı Zahmetsizce Kaldırma

Saydam Nesnelerden Arka Planı Zahmetsizce Kaldırma

Bu gönderiyi paylaş

Arka Plan Kaldırıcı

AYLIK ÖDEME YAPMAYIN!

$59 Ömür Boyu Anlaşma

Bir Kez Öde - Ömür Boyu Erişim Alın

 

Saydam nesnelerden arka planı kaldırmaya çalışmak çok zor olabilir. Bu makalede, yarı saydam nesnelerin bir resmin arka planından kaldırılmasının neden zor olduğunu açıklayacağız ve bunu çok az çabayla veya hiç çaba harcamadan nasıl yapabileceğinizi göstereceğiz.

Bir görüntüden arka planı kaldırırken, öncelikle hangi kısımların kaldırılması ve hangilerinin tutulması (ön plan) gerektiğine karar vermelisiniz. Öte yandan, yarı saydam nesneler ön planı (nesnenin rengi ve dokusu) arka planla birleştirir. Sonuç olarak, yalnızca arka planı kaldırmak bir seçenek değildir. Arka planı yalnızca kısmen kaldırmak için bir saydamlık maskesi kullanacağız. Ve işte böyle yapılır tıklama büyüsü.

NS ClickMajic AI Arka Plan Kaldırıcı Görüntü arka planlarını, inanılmaz derecede şeffaf PNG arka planlarını hızla kaldırmak için geleneksel arka plan kaldırma tekniklerinin ötesine geçer. Milyonlarca eşleştirilmiş fotoğrafla öğrendikten sonra, bu AI Arka Plan Kaldırıcı konuyu doğru bir şekilde belirleyebilir. 

Arka plan kaldırıcı daha sonra PNG görüntü arka planını manuel müdahale gerektirmeden kaldırır.

  • Başlamak için otomatik Arka Plan Kaldırıcımıza gidin ve “Fotoğraf yükleniyor.”
  • Bu araca bir ürün görseli eklemek için tıklayın veya içine sürükleyin, ardından “Devam”a tıklayın.
  • “İşlemeye Başla”ya tıklayın ve bittiğinde sonucu indirin. Bir aksama olmadan, arka plan halledilir.

Tasarım ekibiniz artık görsellerinizin son halini size sunmaya hazır. ClickMajic ayrıca görüntü arka planlarının toplu olarak kaldırılması için bir API'ye sahiptir.

ClickMajic Yerine Denenecek Diğer Araçlar

Wondershare PixCut

Resmin arka planını kaldırmak için basit bir araç mı arıyorsunuz?

Harika bir çevrimiçi arka plan temizleyici olan Wondershare PixCut ile doğru yoldasınız. PixCut ile ihtiyacınız olan tek şey resminizi yüklemek ve gerisini PixCut'a bırakmak.

Nesneyi otomatik olarak seçebilir ve görüntü arka planını mükemmel kenarlarla şeffaf hale getirebilir. Bu arada, PixCut, istenmeyen nesneleri görüntülerden kaldırmak ve kaliteden ödün vermeden büyütmek için mükemmel özelliklere sahiptir.

slazzer

Slazzer ile resimlerinizin arka planını saniyeler içinde kaldırabilir ve değiştirebilirsiniz. Karmaşık olsa bile, JPG, PNG ve JPEG dosya biçimlerini kabul ettiği için herhangi bir resmi yükleyebilirsiniz. 

AI bilgisayarlı görme algoritmaları, arka planı ayırt etmek için saç gibi şaşırtıcı nesneler ve hatta diğer benzer renkler arasındaki farkı söyleyebilir.

Görüntüleri otomatik olarak toplu olarak işlemek için Slazzer'ı çevrimiçi kullanabilir veya masaüstü uygulamasını indirebilirsiniz. Ayrıca çeşitli platformlarda aynı işlem için bir mobil uygulama, Shopify eklentisi, WooCommerce eklentisi, Photoshop eklentisi ve Figma eklentisi ve diğerleri vardır.

Slazzer ayrıca tek bir istekle arka planı kaldırmanıza izin veren bir API'ye sahiptir.

Leawo Fotoğraf BG Sökücü

Leawo Photo BG Remover, akıllı bir algoritma tarafından desteklenen, kullanımı kolay ve profesyonel bir fotoğraf arka plan silgisidir. Otomatik ve manuel fotoğraf arka planı kaldırmayı kullanarak istenen alanları korurken istenmeyen alanları kolayca kaldırmanıza olanak tanır. Saç ve kürkün yanı sıra, çaba harcamadan şeffaf nesnelerden arka planı hassas bir şekilde kaldırabilir.

Ayrıca, Leawo Photo BG Remover, fotoğraf arka planlarını değiştirmek ve düzenlemek için çeşitli araçlar içerir. Örneğin, fotoğrafınızın arka planını şeffaf, düz renk veya herhangi bir görüntüyle değiştirebilir, arka planı bulanıklaştırabilir veya ön planınıza ve arka planınıza başka efektler uygulayabilirsiniz.

Herhangi bir görüntüyü içe aktarmak ve sonuçları kaydetmek için kullanabilirsiniz. JPEG, BMP, TIFF, PNG, WEBP ve diğer formatlar.

Cutout.pro

Cutout.pro, bireyler, işletmeler ve geliştiriciler için görsel bir yapay zeka platformudur. Arka plan kaldırıcı, Fotoğraf Rötuş, Fotoğraf Renklendirici, Fotoğraf Geliştirici, Neşeli Video ve diğer araçlar mevcuttur.

Algoritması Alpha Matting Assessment tarafından bir numara olarak sıralanmıştır. AWS sunucuları ve hızlı müşteri hizmetleri sayesinde, AWS sunucuları ve hızlı müşteri hizmetleri sayesinde en güvenilir gizlilik korumasını ve en kararlı hizmeti sunar.

Toplu arka planı kaldırmak için bir uygulaması vardır, ancak web'de de kullanılabilir. Kullanımı ücretsizdir ve kayıt gerektirmez. Küçük boyutlu sonuçları ücretsiz olarak indirebilirsiniz ve kayıt olduğunuzda hesabınıza iki kredi yüklenecektir. Stratejileri uyarlanabilir. Aylık belirli sayıda krediye abone olma veya kullandıkça ödeme seçeneğiniz vardır. 

Diğer özellikler arasında şeffaf bir arka plan, çeşitli arka plan resimleri ve farklı renkler bulunur.

Kaldır.bg

En popüler seçenek Remove.bg, sağladığınız görüntüden arka planı bir anda kaldırmak için mükemmel bir iş çıkarır. “Anında” dediğimde, resminizin şeffaf bir arka plan versiyonunu oluşturmak için 5 saniyeden az demek istiyorum.

Bu araç, insanları, hayvanları, nesneleri, arabaları ve hatta grafikleri içeren görüntülerin arka planını kaldırabilir. Tek yapmanız gereken resimlerinizi yüklemek ve gerisini araç halledecek. Sonuçları indirebilir veya mükemmel hale getirmek için genellikle gereksiz olan küçük düzenlemeler yapabilirsiniz.

Kaldır'ı kullanabilirsiniz. İş akışınızın dijital verimliliğini artırmak için Bg API.

Çözüm 

Bu makalede listelenen araçlarla şeffaf nesnelerden arka planı kolayca kaldırabilirsiniz. ClickMajic, benzersiz özellikleri ile bunu kolaylaştırır. Adımları izleyin ve şeffaf görüntülerinizin kusursuz görünmesini izleyin.

Daha Fazla Keşfetmek

shopify banner tema boyutu
İpuçları & Hileler

Shopify Basit Tema Banner Boyutu

  Shopify Simple Theme Banner Boyutu Shopify Simple Theme banner'ınızın boyutunu değiştirmek istiyorsanız birkaç kolay adım vardır.

shopify vs woocommerce
İpuçları & Hileler

Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım?

  Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım Küçük bir işletme sahibi olarak, şüphesiz e-Ticaret platformunuz için iki rakip seçeneğiniz vardır: Shopify ve WooCommerce.

tr_TRTurkish