Giriş yapmak / Üye olmak

Saç Çevresindeki Arka Plan Nasıl Kaldırılır

saçın etrafındaki arka planı kaldır

Bu gönderiyi paylaş

Arka Plan Kaldırıcı

AYLIK ÖDEME YAPMAYIN!

$59 Ömür Boyu Anlaşma

Bir Kez Öde - Ömür Boyu Erişim Alın

 

Kürk ve alevler gibi saç da üzerinde çalışılması son derece zor olan nesnelerden biridir. Saçın etrafındaki arka planı doğrudan çıkarmaya çalışırsanız, sizi temin ederim ki sonuç tatmin edici olmayacaktır.

Bu nedenle, resimdeki bir kişinin harika bir saç modeli varsa, işte arka planı değiştirmenin veya değiştirmenin hızlı bir yolu.

Saçın Çevresindeki Arka Planı Kaldırın – HIZLI VE KOLAY!

Bir kişinin fotoğrafındaki saç bölgesindeki arka planı kaldırmak son derece zordur. Kürk ve alevlerle çalışmak, şekil ve kenarların oldukça karmaşık olabilmesi açısından benzerdir. Deneyimli fotoğraf editörleri için bile saçın etrafındaki arka planı kaldırmak zordur, bu nedenle fotoğraf düzenleme deneyimi çok az olan veya hiç olmayanlar için ne kadar zor olacağını bir düşünün.

Clickmajic'in yardım etmek için orada olması iyi bir şey. Bu üç basit adımla arka planı değiştirebilir ve o harika saç stilini yerinde tutabilirsiniz:

  1. Başlamak için otomatik Arka Plan Kaldırıcımıza gidin ve “Görüntü Yükle”ye tıklayın.
  2. Bir görsele tıklayın veya çevrimiçi aracımıza sürükleyin, ardından “Devam”a tıklayın.
  3. Sonuçları almak için bittiğinde “İşlemeye Başla”ya tıklayın. Sorunsuz bir şekilde, saçın etrafındaki arka plan halledilir.

Yapay zeka aracımız, zaman içinde işlediği milyonlarca görüntünün bir sonucu olarak her gün daha akıllı hale geliyor. Sonuç olarak, kullanıcılarımız kürk ve saç gibi karmaşık kenarlar için bile yüksek kaliteli kesikli görüntüler elde ediyor.

Arka Plan Rengini veya Resmi Yenisiyle Değiştirin

Diğer arka plan kaldırıcılardan farklı olarak, bu, düzenlediğiniz görüntüye şeffaf veya özelleştirilmiş bir arka plan eklemenize olanak tanır. Sonuç olarak, arka planı kaldırdıktan sonra resminiz için yeni bir arka plan düzenlemek için bir fotoğraf düzenleyici kullanmanıza gerek kalmayacak.

Düzenlenen görüntüyü daha büyük bir tasarımın parçası olarak kullanmayı planlıyorsanız, şeffaf arka planlar da yararlıdır. Ana görüntünün üzerine kolayca katmanlanabilirler. Saydam bir arka planı düzenlemek için fotoğraf düzenleme yazılımı kullanılabilir, ancak işlem zaman alır.

Arka Plan Rengini veya Resmini Nasıl Değiştireceğiniz İşte

Fotoğrafınızın arka planıyla uğraşmak istiyorsanız düzenle düğmesini tıklayın. Dahili fotoğraf düzenleyicimiz ile orijinal görüntünüzün arka plan rengini hızla değiştirebilirsiniz.

Clickmajic'in Kullanım Kolaylığı

Clickmajic.com bilgisayarınıza veya telefonunuza yüklemenizi gerektirmeme avantajına sahiptir ve nasıl çalıştığını anlamak için kılavuzları okumanıza gerek yoktur. Sadece web sitesine gidin ve arka planları hemen kaldırmaya başlayın. Sonuç olarak, bu arka plan kaldırıcıyı kullanırken kuruluma veya öğrenme eğrisine zaman ayırma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Çözüm

basit değil mi Clickmajic kullanarak saçın etrafındaki arka planı kaldırmak çok kolaydır ve sonuç profesyonel görünümlü bir görüntüdür.

Daha Fazla Keşfetmek

shopify banner tema boyutu
İpuçları & Hileler

Shopify Basit Tema Banner Boyutu

  Shopify Simple Theme Banner Boyutu Shopify Simple Theme banner'ınızın boyutunu değiştirmek istiyorsanız birkaç kolay adım vardır.

shopify vs woocommerce
İpuçları & Hileler

Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım?

  Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım Küçük bir işletme sahibi olarak, şüphesiz e-Ticaret platformunuz için iki rakip seçeneğiniz vardır: Shopify ve WooCommerce.

tr_TRTurkish