Giriş yapmak / Üye olmak

Fococlipping Otomatik Arka Plan Sökücü En İyi Alternatifler

Fococlipping Otomatik Arka Plan Sökücü En İyi Alternatifler

Bu gönderiyi paylaş

Arka Plan Kaldırıcı

AYLIK ÖDEME YAPMAYIN!

$59 Ömür Boyu Anlaşma

Bir Kez Öde - Ömür Boyu Erişim Alın

 

Bugün piyasada çok sayıda görüntü arka planı kaldırma aracı bulunmaktadır. Ancak, hepsi ücretsiz ve kullanımı kolay değildir. 

 Grafik tasarım kariyerimde birçok resim arka planı kaldırma aracı kullandım, bu nedenle aşağıda listelenen araçlar hakkında size bazı yararlı bilgiler sağlayabileceğimden emin olabilirsiniz.   

Ayrıca özellikleri, artıları ve eksileri hakkında da konuşacağım. en iyi alternatifler Fokoklipleme En iyi çevrimiçi görüntü arka plan temizleyicisini seçmenize yardımcı olmak için.

Uygun Fiyatlı ve Kullanımı Kolay Otomatik Görüntü Arkaplan Kaldırıcı

1. Tıklama büyüsü

ClickMajic, bir kişiyi bir fotoğraftan otomatik olarak kaldıran web tabanlı bir araçtır. Bu, onu FocoClipping'e harika bir alternatif yapar. Herhangi bir görüntüyü yüklemeniz yeterlidir; AI, hedefleri düzeltmek için insan tanıma teknolojisini kullanır. Ardından PNG dosyanızı bilgisayarınıza kaydedin - arka planlar şeffaftır! Kendiniz için bir göz atın.

Birçoğu ücretsiz ve açık kaynaklı olan birçok çevrimiçi resim düzenleyici, fotoğrafların arka planlarını otomatik olarak kaldırmanıza zaten izin veriyor. Fark yaratan şey arka uçtan ziyade arayüzdür. ClickMajic. Kullanıcılar basit bir süreçle yönlendirilir.

Clickmajic ayrıca bir arka plan kaldırma API'si resim arka planlarını toplu olarak kaldırmak için.

ClickMajic Aracını Kullanarak Arka Planı Kaldırma Adımları (Çevrimiçi)

1. Bir resim yükleyin (sürükle ve bırakın)

2. Resimlerinizden arka planı kaldırırken AI'nın ağır işlerle uğraşmasına izin verin.

3. Yüksek çözünürlüklü fotoğrafınızı bilgisayarınıza kaydedin.

Bu kadar! Artık arka planı saniyeler içinde kaldırabilirsiniz.

2. Kaldırma.ai

Removal.ai, görüntülerdeki ön plan piksellerini arka plan piksellerinden tanımlayan ve ayıran, yapay zeka destekli bir arka plan kaldırma uygulamasıdır. Bu hızlı ve basit program, arka planları bir anda tanımlar ve kullanıcıların fotoğrafları için yarı saydam arka planlar oluşturmasını kolaylaştırır. Removal.ai, fütüristik AI destekli yetenekler sayesinde tüketicilerine tamamen özelleştirilmiş resimler sağlamayı da başarıyor.

Anında arka plan kaldırma özelliğiyle, kullanıcılar 3 saniye veya daha kısa sürede resimler için yarı saydam, beyaz veya özelleştirilmiş arka planlar oluşturabilir. Platformun tam otomatik algoritmaları insanları tanıyabilir ve gerçek zamanlı olarak resimlerden kesin kesitler oluşturabilir.

Artıları: 

  • Arka planı etkili bir şekilde kaldırın
  • Basit ve kullanımı kolay

Eksileri:

  • Tek amacınız arka planları otomatik olarak kaldırmak için kullanmaksa, oldukça pahalıdır.

3. Inpixio

inPixio Picture Studio 11, orta düzey kullanıcılar için bir fotoğraf düzenleme ve yaratıcı düzenleme uygulamasıdır. Kapsamlı işlevselliği nedeniyle.

Eksiksiz RAW düzenleme araçları paketiyle fotoğraflarınızın kompozisyonu ve görünümü üzerinde tam kontrole sahipsiniz. InPixio Photo Studio 11, gökyüzü değiştirme hizmeti, AI fotomontajı veya arka plan bulanıklaştırma aracı olarak kullanılabilir. Yeni tek tıklamayla düzenleme ve silme aracını kullanarak bunu başarmak çok kolay.

Artıları:

  • Tek tıklamayla arka plan kaldırma
  • Değiştirme ve bulanıklaştırma

Eksileri:

  • Deneme sürümü yalnızca filigranlarla kullanılabilir

Fococlipping çevrimiçi otomatik görüntü arka plan temizleme aracı alternatifleri hakkındaki blog yazımızı umarım beğenmişsinizdir. Bu bilgilerin, bir fotoğraftan arka planı hızlı ve kolay bir şekilde kaldırmak isteyen herhangi bir tasarımcı veya fotoğrafçı için son derece yararlı olabileceğini biliyorum.

Okuduğunuz için teşekkürler!

Daha Fazla Keşfetmek

shopify banner tema boyutu
İpuçları & Hileler

Shopify Basit Tema Banner Boyutu

  Shopify Simple Theme Banner Boyutu Shopify Simple Theme banner'ınızın boyutunu değiştirmek istiyorsanız birkaç kolay adım vardır.

shopify vs woocommerce
İpuçları & Hileler

Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım?

  Shopify veya WooCommerce Kullanmalı mıyım Küçük bir işletme sahibi olarak, şüphesiz e-Ticaret platformunuz için iki rakip seçeneğiniz vardır: Shopify ve WooCommerce.

tr_TRTurkish