En İyi Toplu Görüntü Arka Planı Kaldırma: ClickMajic.com kullanarak toplu bg sökücü

En İyi Toplu Görüntü Arka Planı Kaldırma

Bu gönderiyi paylaş

#039;lerde paylaşın
#039;lerde paylaşın
#039;lerde paylaşın
#039;lerde paylaşın

Amacı toplu görüntü arka plan kaldırma zamandan tasarruf etmektir. Tek bir fotoğrafın arka planının kaldırılması için uzun süre beklemeniz gerekmeyecek; bunun yerine, birçok fotoğrafın arka planını aynı anda kaldırabileceksiniz.

ClickMajic kullanarak toplu olarak resimlerden arka planlar nasıl kaldırılır

Bir görüntünün arka planını saniyeler içinde silmek için ClickMajic.com'a gidin. Her adımı birer birer atlamak zorunda kalma zahmetinden ve zamandan tasarruf edin. Bu AI Arka Plan Kaldırıcı, konuyu doğru bir şekilde belirleyebilir ve arka plan kaldırıcı, herhangi bir manuel işlem yapmadan fotoğraf arka planını otomatik olarak kaldırır. Toplu olarak nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  1.  ClickMajic.com bilgisayarınızın masaüstüne yükleyebileceğiniz ücretsiz bir programdır.
  2. Bilgisayarınızda masaüstü uygulamasını başlatın.
  3. Henüz yapmadıysanız, ClickMajic.com hesabınızda oturum açın veya yapmadıysanız bir tane oluşturun.
  4. Giriş yaptıktan sonra fotoğraflarınızı masaüstü uygulamasına sürükleyip bırakın.
  5. Fotoğraflarınızın şeffaf mı, renkli mi yoksa tasarım şablonu kaplaması mı olmasını istediğinizi seçin.

Arka planları değiştirilen yeni fotoğraflarınız, işiniz bittiğinde uygulamanın çıkış konumundan sonra adlandırılan bir klasöre kaydedilecektir. İşte buyur!

Toplu Resim Arka Planları Kaldırma

Ürün resimlerinin büyük katalogları otomatik olarak kırpılabilir. Tüm resimlerinizde kolay renk düzeltme ve tek tip kırpma için varsayılan ayarlarınızı yapın. Sonuç olarak, her düzenleme tutarlı, profesyonel resimlere sahip olacaktır.

Uygun araca sahip değilseniz, birçok fotoğraftan arka planı kaldırmak çok zaman alacak ve işe yarayacaktır. Yukarıda açıklanan programlar, fotoğrafları verimli bir şekilde işleyebilir ve özellikle ClickMajic Arka Plan Silgisi olmak üzere zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar.

Aşağıdaki nedenlerle fotoğraf arka planlarını kaldırmak iyi bir fikirdir:

Kişisel kullanım için

İster birkaç tebrik kartı hazırlıyor olun ister sosyal medya için çok sayıda resmi değiştiriyor olun, ClickMajic'in toplu fotoğraf işleme masaüstü programı, işlemi tamamen otomatik ve stressiz hale getirebilir.

Sadece birkaç saniye içinde çarpıcı profil fotoğrafları oluşturabilir, resminizi çerçeveleyebilir veya kendinizi en sevdiğiniz tatilin önüne koyabilirsiniz.

E-ticaret ürünleri için

E-ticaret, elbette, ürün fotoğrafçılığı ile ilgilidir. Sonuç olarak, görüntü arka planının dikkati gerçek konudan uzaklaştırmasını istemezsiniz.

ClickMajic, aynı anda binlerce fotoğrafın arka planını kaldırmanıza yardımcı olarak, dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırırken öğelerinize odaklanmanıza olanak tanır. Ayrıca, tutarlı resimler her zaman tüketici güvenini kazanmaya yardımcı olacak ve bu da satışların artmasına neden olacaktır.

İşveren Markalı İçerik için 

Tüm ekip fotoğraflarınızın web sitenizde aynı görünmesini ister misiniz? Tüm vesikalık arka planlarınızı ortadan kaldırmak için resimlerinizi ClickMajic.com toplu olarak. Bundan sonra, kurumsal renkli bir arka plan veya konfeti gibi biraz daha eğlenceli bir şey ekleyebilirsiniz.

araba galerisi resimleri

Sıradan otomobil fotoğrafları sıkıcı ve ilgi çekici değil. Birkaç saniye içinde tüm araç envanterinizden arka plan resmini silip, beyaz bir arka planla değiştirmeye ve bazı gölgelendirme efektleri uygulamaya ne dersiniz? Bu sadece fotoğrafları daha çekici kılmakla kalmayacak, aynı zamanda otomobili daha hızlı satma şansını da artıracaktır.

ClickMajic masaüstü uygulaması aynı anda binlerce aracı idare edebilir! Aracınızı diğer tüm ayarların önüne yerleştirin ve bir bayi logosu ile markalayın. Herhangi bir araba satıcısı ağı buna sahip olmalıdır.

Fotoğrafçılar için

Fotoğrafları düzenlemek sizin için her zaman bir angarya mıydı? Fotoğrafçılar sıklıkla birkaç görüntü arka planını düzenli olarak değiştirme zorluğuyla karşı karşıyadır. Ancak ClickMajic görevi birkaç saniye içinde tamamlayabilirken neden zaman kaybedesiniz?

ClickMajic, tüm koşulları ele alma ve olağanüstü sonuçlar sunma konusunda uzmandır. Keskin kenarlı ürünler, portre resimleri, saç ve otomobil fotoğrafları özenle işlenir.

ClickMajic masaüstü programı ile artık tek bir düğme tıklamasıyla büyük fotoğraf gruplarını işleyebilirsiniz.

Arka plan kaldırma neden önemlidir?

Görseller, mallarınızı satmak ve doğru müşterileri çekmek için güçlü bir araçtır.

İşte bu yüzden arka planın kaldırılması önemlidir.

  1. Yüksek kaliteli görseller kullanıcıların aklında kalır ve bir izlenim bırakır. Gürültülü bir arka plan genellikle bir çekimin kaotik görünmesine neden olabilir; bu nedenle, ortadan kaldırmak görüntünün kalitesini iyileştirebilir.
  2. Ayrıca, arka planı ortadan kaldırmak görüntünün netliğini artırır. Bir ürünü tanıtmak söz konusu olduğunda, nötr bir tasarım şüphesiz daha çekicidir.
  3. Ve hepsi bu değil! Görüntü kalabalıksa ve belirgin bir arka plana sahipse, ana konu inandırıcılığını kaybeder. Arka planı ortadan kaldırarak dikkati asıl konuya veya öğeye geri verebilirsiniz.
  4. Son olarak, arka planı kaldırmak, çerçeveye uygun olmayan bir zamanda girmiş olabilecek istenmeyen öğelerin kaldırılmasına yardımcı olabilir.

Ancak bir görüntünün arka planını nasıl hızlı bir şekilde silebilirsiniz? Fotoğraflarınızı daha çekici hale getirmek için teknoloji konusunda bilgili olmak gerekli mi? Hayır değil! Hepsi basit bir arka plan kaldırma aracıyla mümkün. Daha yakından bakalım.

Daha Fazla Keşfetmek

PNG'nin Arka Planını Nasıl Şeffaf Yaparsınız?
İpuçları & Hileler

PNG'nin Arka Planını Nasıl Şeffaf Yaparsınız?

Saydam bir arka plan oluşturmak için bu kılavuzda şeffaf PNG'leri ve bir resmin/logonun arka planının nasıl şeffaf hale getirileceğini ele alacağız. ClickMajic AI Arka Plan Kaldırıcı

İpuçları & Hileler

Illustrator Arka Planları Nasıl Kaldırılır

35 yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana Adobe Illustrator, endüstri standardı vektör çizim uygulaması olmuştur. Illustrator, çalışan herkes için olmazsa olmaz bir yazılımdır

tr_TRTurkish